O nás

Internetový obchod www.rakety.sk vznikol v apríli roku 2013 ale naša firma prevádzkovala tento obchod od roku 2010 pod menom www.sportpalace.sk.

www.sportpalace.sk jsme se rozhodli vytvoriť vytvoriť v polovici roka 2010 a to z toho dôvodu, že na slovenskom trhu bol nedostatok webových obchodov, ktoré ponúkajú kvalitné (značkové produkty) za prijateľné ceny. Náš plán pri plánovaní webshopu bol pridávať minimálnu maržu na predávané produkty, chceli sme aby väčšina produktov bola dostupná veľkému počtu návštevníkov portálu. Nechceli sme ísť cestou ako väčšina podnikateľov na Slovensku a to: hneď zbohatnúť a nemyslieť na zákazníkov. Žiaľ realita bola iná, veľká väčšina výhradných dovozcov športových značiek na Slovensko určuje ceny, za ktoré musia webové obchody tovar predať (tieto ceny sú v priemere o 5% až 10% lacnejšie ako v kamenných obchodoch). Tento poznatok žiaľ narušil našu prvotnú filozofiu predaja. Premýšľali sme ako urobiť nakupovanie na www.sportpalace.sk pre návštevníkov pohodlné, výhodné a hlavne lacnejšie. Preto sme sa rozhodli, že pri nákupe väčšiny produktov z nášho internetového obchodu nemusí zákazník platiť dopravu tovaru! Tovar mu bude doručený na naše náklady kuriérskou firmou DPD až na adresu (kde mu bude balík predaný do vlastných rúk), ktorú zadá pri objednaní tovaru. Tovar, na ktorý sa táto akcia vzťahuje bude mať tento benefit riadne označený v detaily produktu. Ďalej sme sa zamerali iba na kvalitné produkty kvalitných značiek, keďže sme nechceli ísť cestou predaja lacných výrobkov, ktoré nevydržia dlhšie ako jeden rok. Takto nastavený koncept predaja zapríčinil to, že na konci roku 2012 sa sportpalace.sk stal:
 

  • Najväčším internetovým predajcom značky Yonex na Slovensku
  • Najväčším internetovým predajcom značky Oliver a Tecnifibre na Slovensku
  • Najväčším predajcom squashových rakiet na Slovensku
  • Overeným obchodom na heureka.sk
  • Obľúbeným obchodom pre mnohých klientov, ktorí sa radi vracajú a s ktorými sme v užšom kontakte a preto im dokážeme ponúknuť ešte lepšie ceny aké sú na internete

Keďže 95% všetkých nakúpených vecí u nás v obchode boli produkty na raketové športy, rozhodli sme sa zamerať čisto iba na tento segment. V roku 2012 naša firma odkúpila doménu www.rakety.sk, ktorá je z marketingového hľadiska najlepšia doména pre naše zameranie.

V polovici roku 2015 sme do tímu prijali Maroša Šalku, na čo sme veľmi hrdí. Maroš je športový expert, ktorý sa vyzná v raketových športoch tak ako málokto na Slovensku. O jeho kvalitách svedčí, že bol 6 rokov obchodným manažérom firmy Head v oblasti raketových športov. Vďaka Marošovi si môžeme dovoliť tvrdiť, že máme náskok oproti konkurencii aj v oblasti manažmentu.

O tom, že sa nám darí napĺňať našu filozofiu svedčí, že sa náš obchod stal finalistom súťaže “Shop roku 2015”  v kategórii predaj športových pomôcok. Túto súťaž organizuje portál heureka.skObchod www.rakety.sk sa umiestil na 3 mieste v rámci celého Slovenska!!

Dúfajme, že náš webshop si nájde dostatok spokojných klientov, pretože nám záleží na tom, aby ste boli spokojní predovšetkým Vy!

Váš Rakety.sk team
Webovú stránku prevádzkuje: Sport Shop Rakets, s.r.o., Kopernikova  98, 920 01 Hlohovec

Nákupný košík

Žiadny produkt

0.00 € Doprava
0.00 € Spolu
Možnosti platby
Možnosti platby
Mega akcia