Tak ako u rakiet, aj u obuvi, oblečenia či doplnkov sa môžu objaviť falzifikáty. Keď je cena výrazne nižšia ako cena pravého výrobku, tak je veľká pravdepodobnosť, že sa jedná o falzifikát. Obchod www.rakety.sk ponúka iba originálne produkty značky Yonex. Pokiaľ máte doma výrobok značky Yonex  o ktorom si myslíte, že nie je originály spojte sa s nami (emailom, alebo telefónom), náš pracovník sa s Vami dohovorí na ďalšom postupe pri overení kvality produktu. Výrobok sa bude overovať priamo v centrále Yonex.

Hlavné rozdiely medzi originálom a napodobeninou (fejkom):

 

1. Hologram na originálnej rakete Yonex je prilepený špeciálnym lepidlom, vďaka ktorému je veľmi ťažké ho odstrániť. Čo sa týka falzifikátov, nálepku ľahko odlepiť.

2. Logo a text Yonex na originálnej rakete majú použitý svoj predvolený správny font, grafika je čistá a kvalitná. Na falzifikáte si môžte všimnúť použitý nesprávny, rozdielny font. Písmeno O je príliš široké a medzery medzi písmenami sú veľké.

3. Číselný kód na rúčke originálnej rakety Yonex je gravírovaný laserovou technikou. Kód na falzifikáte je iba vytlačený.

4. Ďalším z rozlišovacích znakov je spodná časť rakety. Falzifikáty môžu mať príliš svetlý alebo naopak príliš tmavý vrchnák a nesprávny tvar loga. Najlepšie je to však vidieť, keď priamo porovnáte originál a falzifikát.

5. Priechodky (Gromety) v originálnych Yonex raketách sú vyrobené z kvalitných materiálu a za použití špičkových výrobných technológii. Ich funkčnosť, kvalita a životnosť je neporovnateľne vyšší v porovnaní s falzifikáty.

Originál - priechodky nepraskajú a nepoškodzujú výplet, sú v rakete dôsledne ukotvené

Falzifikát - priechodky sú mäkké, praskajú a poškodzujú výplet. V rakete sú zle ukotvené a vypadávajú

Nákupný košík

Žiadny produkt

0.00 € Doprava
0.00 € Spolu
Možnosti platby
Možnosti platby
Mega akcia